Karabay Makina

Dünden Bu Güne...

Endüstriyel Yıkama Makinaları ile ilgili 2002 yılında başlayan yolculuğumuz, yılların verdiği deneyim ve istikrarlı çalışmalarımızla KARABAY MAKİNA çatısı altında ROTANO CLEAN markasıyla yoluna devam etmektedir.

KARABAY MAKİNA Endüstriyel Yıkama Makinaları konusundaki deneyimlerini gelişen teknoloji ve bilinçli müşteri talepleri ile birleştirerek sorunsuz ve ihtiyacı tam anlamıyla karşılayacak makine imalatını kendine ilke edinmiştir.

Endüstriyel Yıkama Makinalarında ilerleyen teknolojiye paralel olarak kendini yenileyen, sorunsuz teknik servis ve ekonomik fiyat politikası prensiplerimiz arasındadır.

Yeni fikirler üretmek, yeteneklerimizi deneyim ve özverimizle birleştirip sorunlara çözüm bulmak ve bunu minimum maliyetlerle müşterilerimize sunmak firmamızın asıl amaçlarından biridir.

Tüm Dünya'ya Hizmet Vermek Başlıca Hedefimiz

Türkiye’de ve uluslararası alanda makina üretimi pazarındaki seçkin üreticilerin öncelikle başvurdukları ve tercih ettikleri uzun vadeli iş ortağı olmak ve müşterilerimize AR-GE alanında da destek olmak.

Karabay Makina, müşterilerine özel ürünler geliştirir ve üretir. Çözümlerinin temelini ise, bilgi, deneyim ve verimliliğe dayanan tasarım, üretim ve lojistik süreçleri oluşturur.

Karabay Makina, müşterilerine çözüm ortağı olmayı ilke edinir. Sektörde yer kazanmış ya da yer almak isteyen tüm müşterilerine aynı azimle gerekli hizmeti sunar.

Başarılarla dolu seçkin bir geçmişimiz var. Stratejimiz, en iyi araştırmalar ve daimi eğitim ilkesiyle yön bulur; hizmet verdiğimiz müşterilerimize en iyi çözümü sunar.

MÜŞTERİLERİMİZ

Bizim İçin Ne Diyor?

member
Ufuk Yılmaz

Arsan Lazer - Genel Müdür

Hem mekanik hem de dijital sistemlerle endüstri alanları arasındaki sınırları genişleterek yarının teknolojilerini bugünün müşterilerine sunarak en iyi hizmeti veriyorlar.

member
Necdet Ersoy

Nec Design - Genel Müdür

Karabay Makina mekanik ve endüstriyel tasarım alanlarında, ürün geliştirme ve üretim süreçlerinde teknik personeli ve tecrübesiyle üst düzey hizmet vermektedir.

EKİBİMİZ

Uzmanlarla Çalışın!

member
Serkan Kara

Genel Müdür

member
Yasin Abay

Genel Müdür

member
İbrahim Alkan

Ar-Ge Müdürü

member
Selçuk Kocaoğullar

Proje Mühendisi

member
Yavuz Tekin

Otomasyon Sorumlusu

member
Yalçın Abay

Satın Alma

member
Nurdan Kara

Muhasebe

Referanslarımız

Tasarım, İmalat ve Makina Mühendisliği!