Konveyör Bant Sistemleri Özellikleri

Yıkama işlemine tabi tutulacak parçaların makine önüne veya yükleme platformuna kadar getirilmesi, işlem bittikten sonra yükleme pozisyonundan alınıp imalata veya montaj hattına taşınması sürecin de KARABAY makine mekanik otomasyon olarak müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Ürünün geometrisi ve ağırlık durumuna göre hafif veya ağır tip konveyörlerle taşıma işlemi hat boyunca kesintisiz olarak sağlanmaktadır.
Konveyörler üzerinde konumlandırılan sensör ve switch gibi elemanlarla makinelerle tam bir entegrasyon sağlanabilmektedir.
Bu entegrasyon işlemi için makine üzerinde ki plc yardımıyla ürün veya prosesle alakalı birçok bilgiye ulaşma şansı bulunmaktadır.
Bununla beraber konveyör veya hat üzerinde parça bulunmadığı anda makinanın bir kısmının veya tamamının çalışmaması gibi değişik seçeneklere ulaşma şansını da müşterilerimize sunmuş oluyoruz.
Hat üzerinde belli aralıklarda konumlandırma veya pozisyonlama yapmak mümkün olduğu gibi bu işlemleri modül ekipmanları ve pinomatik sistemler yardımıyla çözüm üretmekteyiz.

Tasarım, İmalat ve Makina Mühendisliği!