ÜRÜN GRUPLARIMIZ
Anasayfa | Ürünlerimiz
Konveyör Bant Sistemleri
Ürün Özellİklerİ

Yıkama işlemine tabi tutulacak parçaların makine önüne veya yükleme platformuna kadar getirilmesi, işlem bittikten sonra yükleme pozisyonundan alınıp imalata veya montaj hatıına taşınması sürecin de KARABAY makine mekanik otomasyon olarak müşterilerimize hizmet vermektetyiz. Ürünün geometrisi ve ağırlık durumuna göre hafif veya ağır tip konveyorlerle taşıma işlemi hat boyunca kesintisiz olarak sağlanmaktadır.
Konveyörler üzerinde konumlandırılan sensör ve sivich gibi elemanlarla makinelerle tam bir entegrarsyon sağlanabilmektedir.
Bu entegrasyon işlemi için makine üzerinde ki plc yardımıyla ürün veya prosesle alakalı birçok bilgiye ulaşma şansı bulunmaktadır.
Bununla beraber konveyor veya hat üzerinde parça bulunmadığı anda makinanın bir kısmının veya tamamının çalışmaması gibi değişik seçeneklere ulaşma şansını da müşterilerimize sunmuş oluyoruz.
 Hat üzerinde belli aralıklarda konumlandırma veya pozisyonlama yapmak mümkün olduğu gibi bu işlemleri modül ekipmanları ve pinomatik sistemler yardımıyla çözüm üretmekteyiz.
RESİM GALERİSİ